Einkaufen

0:00
0:00

93% (158 out of 170 people answered correctly the first time)

Wie viel kostet ein Kilo Äpfel?

Close

2,00 Euro 2,50 Euro 3,50 Euro

 

Select other A1 Goethe exercises